Шахматна дъска от алабастър + безплатна доставка
Шахматна дъска, изработена от дърво и тоскански алабастър
Размер на полето 4,5 см
Височина 10,5 см
Размер 47x47 см



Алабастърът е камък, рядък вид полупрозрачен мрамор. Това е камък от древен Египет и се добива от тунели с дълбочина до 280 метра. От древни времена той е високо ценен камък, използван главно за производството на скулптури, декоративни елементи и орнаменти.
Белият мрамор внася силно положителна енергия в интериора. Ето защо древните цивилизации са строили храмове от него. То насърчава стабилността, вътрешния мир и помага за по-дълбока перспектива и разбиране на ежедневните събития.
Допълнителни параметри
| Категория: | Луксозна шахматна дъска |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 12 kg |
| EAN: | 8023517963103 |
| Материал: | дърво, камък/мрамор |
| Тип на шахматната дъска: | твърда с отделение за фигурите |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см, до 40x40 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | без нотация |
| Употреба: | декоративна/луксозна |
| Цветова схема: | бяла+черна |
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
| Производствена компания : | Italfama |
|---|---|
| Адрес : | via Guglielmo Marconi, 16 50041 Calenzano Florence (FI) - Tuscany - Italy |
| Електронна поща : | info@italfama.it |
