Дървена шахматна дъска от черна и червена шипка + безплатна доставка
Дървена шахматна дъска от бриар с високо гланцово покритие благодарение на прецизно лакиране.
Размер на полето 4 см
Височина 1,4 см
Размер 42x42 см
Тегло 1,8 кг



Бриарът е скъпа и изключително твърда дървесина от корена на пирен, който расте в Средиземноморския регион. Дървесината от шипка е специална пикантна дървесина от средиземноморския регион, бавнорастящ естествен продукт.
Суровината се добива от изкопани, удебелени буци стари седименти и дървесина от средиземноморския регион на заселените степи. Липсата на вода, тихите зимни бури и абсорбцията на лятна жега са причина за бавния растеж, който придава на дървесината Bruyère нейните определящи свойства на суровина. Въпреки твърдостта си, той тежи много малко, издържа на високи температури и позволява на въздуха да циркулира добре през него. Това са всички предимства на дървесината от шипка.
Допълнителни параметри
| Категория: | Луксозна шахматна дъска |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 2 kg |
| EAN: | 8023517968696 |
| Материал: | дърво |
| Тип на шахматната дъска: | твърда без отделение за фигурите |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см, до 40x40 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см, до 4x4 см |
| Нотация: | без нотация |
| Употреба: | декоративна/луксозна |
| Цветова схема: | червена+черна |
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
| Производствена компания : | Italfama |
|---|---|
| Адрес : | via Guglielmo Marconi, 16 50041 Calenzano Florence (FI) - Tuscany - Italy |
| Електронна поща : | info@italfama.it |
