Шахматни фигурки Джовани + безплатна доставка
Елегантен шахматен комплект, който всеки ще запомни.
Шахматните фигурки, създадени чрез нетрадиционна комбинация от дърво и метал, предлагат изключително шахматно изживяване по време на игра.

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Елегантност, която си има име – Джовани
Джовани – това е комплект фигурки, носещи следи от класическа красота, благородство и шахматна традиция. Дизайнът им е вдъхновен от ренесансовата естетика, но същевременно запазва достолепна простота. Благодарение на грациозните си линии, изключителната изработка и богатата текстура, фигурките не само изглеждат естетически приятни, но и изключително ценни.

Всяка фигура е прецизно оформена, с фини детайли, които ще радват окото и душата на шахматиста. Изразителните форми, царствената стойка на фигурките и хармоничните пропорции ги правят едновременно артистично и функционално бижу.
Фигурките на Джовани са перфектният подарък за хора с вкус към класиката, стила и шаха.

Шахматни фигурки, изработени от метал и лакирано дърво с ръчна изработка. фигурките са подходящ подарък за специални рождени дни, за ценители на шаха или за представителни цели.
Поръчайте днес - ограничена наличност.
Цар: височина 7,0 см; диаметър на основата 2,4 см
царица: височина 6,8 см; диаметър на основата 2,4 см
офицер: височина 6,0 см; диаметър на основата 2,4 см
Плъзгач: височина 6,0 см; диаметър на основата 2,4 см
топ: височина 5,0 см; диаметър на основата 2,4 см
Пешка: 4,2 см; Ø на основата 2,4 см
царица: височина 6,8 см; диаметър на основата 2,4 см
офицер: височина 6,0 см; диаметър на основата 2,4 см
Плъзгач: височина 6,0 см; диаметър на основата 2,4 см
топ: височина 5,0 см; диаметър на основата 2,4 см
Пешка: 4,2 см; Ø на основата 2,4 см
Допълнителни параметри
| Категория: | Луксозни шахматни фигури |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 3.2 kg |
| EAN: | 8023517006107 |
| Материал: | дърво, метал |
| Височина на царя: | 7-10 см, 1-7 см |
| Диаметър на основата на царя: | 1-2,5 см |
| Допълнителна Царица: | не |
| Утежнени: | да |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект, декоративен/луксозен комплект |
| Цветова схема: | бяла+черна, сребърна+златна |
| Височина на царя: | 7 см |
| Височина на царицата: | 6,8 см |
| Височина на офицера: | 6 см |
| Височина на коня: | 6 см |
| Височина на топа: | 5 см |
| Височина на пешката: | 4,2 см |
| Ценови клас: | Exclusive €€€€ |
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
| Производствена компания : | Italfama |
|---|---|
| Адрес : | via Guglielmo Marconi, 16 50041 Calenzano Florence (FI) - Tuscany - Italy |
| Електронна поща : | info@italfama.it |
