Дървена шахматна дъска Кутия Флавио + безплатна доставка
Шахматна дъска, изработена от орехово и кленово дърво. Красивата ръчно изработена повърхност на шахматната дъска носи уникално изживяване при игра на шах. Втората част на шахматната дъска е място за съхранение на фигурките, така че шахматният комплект винаги ще бъде готов за игра.

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Размер на полето 4 см
Размер 40x40x7.5 см
Шахматната дъска се състои от две фигурки. Шахматна дъска и място за съхранение на фигурки.
Допълнителни параметри
| Категория: | Луксозна шахматна дъска |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 12 kg |
| Материал: | дърво |
| Тип на шахматната дъска: | твърда с отделение за фигурите |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см, до 40x40 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см, до 4x4 см |
| Нотация: | без нотация |
| Употреба: | декоративна/луксозна |
| Цветова схема: | бяла+кафява |
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
| Производствена компания : | Italfama |
|---|---|
| Адрес : | via Guglielmo Marconi, 16 50041 Calenzano Florence (FI) - Tuscany - Italy |
| Електронна поща : | info@italfama.it |
