Шахматни фигурки Монарх + безплатна доставка



Монарх – Шахматни фигурки, подходящи за царе
Издигнете се до шахматна аристокрация с комплекта Monarch – фигурки, които въплъщават царски стил, класическа геометрия и луксозна изработка. Вдъхновен от вечния силует на стила Staunton, но обогатен с по-елегантни пропорции и по-голям визуален акцент.
Всяка фигура е внимателно балансирана и прецизно изработена от метал. Повърхностното им покритие е гладко и елегантно и те се открояват както по време на игра, така и като дизайнерски аксесоар за представителен интериор.

Търсите ли елегантен подарък за шахматен ентусиаст, мениджър или специален приятел? Фигурките на монарха са повече от игра – те са символ на вкус, интелигентност и благородна красота.
Поръчай сега - лимитирана серия, експресна доставка.
Цар: височина 10,0 см; диаметър на основата 3,0 см
царица: височина 9,5 см; диаметър на основата 3,0 см
офицер: височина 9,0 см; диаметър на основата 3,0 см
Плъзгач: височина 8,0 см; диаметър на основата 3,0 см
топ: височина 6,5 см; диаметър на основата 3,0 см
Пешка: 5,0 см; Ø на основата 3,0 см
Допълнителни параметри
| Категория: | Луксозни шахматни фигури |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 4.3 kg |
| EAN: | 8023517000372 |
| Материал: | метал |
| Височина на царя: | 7-10 см |
| Диаметър на основата на царя: | 2,5-3,5 см |
| Допълнителна Царица: | не |
| Утежнени: | да |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект, декоративен/луксозен комплект |
| Цветова схема: | сребърна+златна |
| Височина на царя: | 10 см |
| Височина на царицата: | 9,5 см |
| Височина на офицера: | 9 см |
| Височина на коня: | 8 см |
| Височина на топа: | 6,5 см |
| Височина на пешката: | 5 см |
| Ценови клас: | Exclusive €€€€ |
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
| Производствена компания : | Italfama |
|---|---|
| Адрес : | via Guglielmo Marconi, 16 50041 Calenzano Florence (FI) - Tuscany - Italy |
| Електронна поща : | info@italfama.it |
