Голяма шахматна дъска от изкуствена кожа + безплатна доставка
Черна шахматна дъска от изкуствена кожа
Размер на полето 5 см
Височина 1,5 см
Размер 45x45 см

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Нестандартна шахматна дъска, ръчно изработена от дърво, покрита с имитация на кожа и украсена със златни орнаменти по краищата.
Допълнителни параметри
| Категория: | Луксозна шахматна дъска |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 2.3 kg |
| EAN: | 8023517069430 |
| Материал: | дърво, изкуствена кожа |
| Тип на шахматната дъска: | твърда без отделение за фигурите |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | без нотация |
| Употреба: | декоративна/луксозна |
| Цветова схема: | бяла+черна |
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
| Производствена компания : | Italfama |
|---|---|
| Адрес : | via Guglielmo Marconi, 16 50041 Calenzano Florence (FI) - Tuscany - Italy |
| Електронна поща : | info@italfama.it |
