Шахматни фигурки Павана + безплатна доставка
Павана – Шахът като артистично представление
Металните шахматни фигурки, изработени от цинкова сплав, придават на шахматните фигурки неповторим сребристо-златист вид, който ще впечатли приятели и познати.




Шахматните фигурки Pavana не са просто игрален комплект. Те са като епичния танц на дворцов бал – достолепни, елегантни, лъскави и величествени. Във всяко произведение може да се усети наследството от историята и художественото майсторство.
Изработена от метал, с прецизно покритие и красив блясък, Pavana представлява сливане на изящно изкуство и стратегическа игра. Дизайнът им напомня за периода на Ренесанса или Барока – богат на детайли, с меки извивки и царска аура.

царица: височина 6,8 см; диаметър на основата 2,4 см
офицер: височина 6,0 см; диаметър на основата 2,4 см
Плъзгач: височина 5,5 см; диаметър на основата 2,4 см
топ: височина 5,2 см; диаметър на основата 2,4 см
Пешка: 4,0 см; Ø на основата 2,4 см
Допълнителни параметри
| Категория: | Луксозни шахматни фигури |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 3.2 kg |
| EAN: | 8023517000334 |
| Материал: | метал |
| Височина на царя: | 7-10 см |
| Диаметър на основата на царя: | 1-2,5 см |
| Допълнителна Царица: | не |
| Утежнени: | да |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект, декоративен/луксозен комплект |
| Цветова схема: | сребърна+златна |
| Материали на шахматните фигури: | цинк |
| Височина на царя: | 7,2 см |
| Височина на царицата: | 6,8 см |
| Височина на офицера: | 6 см |
| Височина на коня: | 5,5 см |
| Височина на топа: | 5,2 см |
| Височина на пешката: | 4 см |
| Ценови клас: | Exclusive €€€€ |
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
| Производствена компания : | Italfama |
|---|---|
| Адрес : | via Guglielmo Marconi, 16 50041 Calenzano Florence (FI) - Tuscany - Italy |
| Електронна поща : | info@italfama.it |
