Въртяща се шахматна дъска зелена, средна
Зелена шахматна дъска
Размер на шахматната дъска 43x43 см
Размер на кутията 4,4x4,4 см

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Шахматна дъска, подходяща както за състезателен, така и за любителски шах.
Допълнителни параметри
| Категория: | Винилови шахматни дъски |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 0.2 kg |
| Материал: | винил |
| Тип на шахматната дъска: | навиваща се |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | Стандартна / за домашна употреба, турнирна |
| Цветова схема: | бяла+зелена |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
