Сгъваема шахматна дъска; дървен модел
Върнахме стила на винтидж шахматните дъски с висококачествена сгъваема PVC шахматна дъска. Тези дъски никога не се мачкат, могат да се перат и имат носталгично усещане за стар шах. Имайте частица от историята на шаха и първокласна шахматна дъска.
Шахматната дъска отговаря на всички турнирни стандарти.

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Сгъваема шахматна дъска с мотив от тъмно дърво
Размер на шахматната дъска 51x51 см
Размер на кутията 5,7x5,7 см
Шахматна дъска, подходяща както за състезателен, така и за любителски шах.
Допълнителни параметри
| Категория: | Винилови шахматни дъски |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 0.3 kg |
| Материал: | пластмаса |
| Тип на шахматната дъска: | сгъваема без отделение за фигурите |
| Размер на шахматната дъска: | над 50x50 см |
| Размер на полето: | над 5,5x5,5 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | Стандартна / за домашна употреба, турнирна |
| Цветова схема: | бяла+кафява |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
