Подложка за мишка с шахматна дъска
Въртяща се шахматна дъска
Размер на шахматната дъска 50x50 см
Размер на кутията 5,5x5,5 см
Шахматна дъска, изработена от същия материал като подложките за мишка, покрита с платнения профил на самата шахматна дъска. Материалът се връща в първоначалното си положение дори след „счупване“, шахматната дъска има много добра адхезия към повърхността, което предотвратява спонтанното ѝ движение.

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Шахматна дъска, подходяща както за състезателен, така и за любителски шах.
Допълнителни параметри
| Категория: | Винилови шахматни дъски |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 0.4 kg |
| Материал: | винил |
| Тип на шахматната дъска: | навиваща се |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | Стандартна / за домашна употреба, турнирна |
| Цветова схема: | бяла+кафява |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
