Магнитен комплект табла, шах и дама
Казват, че не можеш да имаш всичко. Този комплект доказва обратното. Той включва шах, табла и царица. И всичко това в магнитен дизайн, включително фигурите за дама и табла. Страхотно!

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Размери: 32x16x4cm
Тегло: 0,8 kg
Размер на квадрата: 3,7 cm
Височина на царя: 6,6 cm
Материал: пластмаса
Включва игри: шах, табла, царица
Други: магнитен дизайн
Допълнителни параметри
| Категория: | Табла и шах |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 1 kg |
| Материал: | пластмаса |
| Тип на шахматната дъска: | сгъваема, с отделение за фигурите, магнитна |
| Размер на шахматната дъска: | до 40x40 см |
| Размер на полето: | до 4x4 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект |
| Цветова схема: | бяла+черна |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
