Шахматен гения/Шахматен компютър + безплатна доставка
Знаете ли вече как да играете шах и търсите ново предизвикателство? Или противник, който винаги има време за вас?
С ChessGenius получавате един от най-мощните шахматни компютри със световно известния софтуер ChessGenius. Можете да играете и тренирате на различни нива - от опитни турнири до начинаещи. С бърз процесор и повече от 2000 ELO винаги имате силен противник пред себе си.
Благодарение на шахматната дъска MILLENNIUM HighSensitive 20 х 20 см и осветения дисплей можете да играете изключително удобно и бързо на желаното ниво.



Характеристики на шаха
Различен брой нива на трудност могат да бъдат зададени на ChessGenius. Нивата на турнира са достъпни за силни играчи.
Можете също така да изберете нива специално за начинаещи. Опционалният превключващ шахматен треньор предупреждава за лоши ходове, предлага да ги изтеглите и дава предложения за подобрение за по-оптимални ходове.
Средното време на ход и максималното общо време на игра са регулируеми.
Нивата за начинаещи са много добре изпълнени и настроени по такъв начин, че дори при ниски нива на трудност се предлага атрактивна игра.
ChessGenius е подходящ за всеки шахматист с тези функции — от начинаещи до опитни турнири.
Софтуер
ChessGenius разполага — именувайки го — един от най-известните шахматни двигатели на всички времена: ChessGenius от Ричард Ланг.
Англичанинът, със своите 10 титли световен шампион по компютърен шах, без съмнение е един от най-успешните шахматни програмисти на всички времена. Неговата легендарна програма ChessGenius успява на 31.08.1994 г. в първата по рода си победа на шахматната програма над управляващия световен шампион по шахмат в официален турнир: Световният шампион Гари Каспаров се поддаде на Гран При на Intel в Лондон 1.5: 0,5 точки.
Манипулация
Можете удобно да използвате устройството дори в движение. С подходящи алкални батерии и ECO режим можете да се насладите на много часове забавление с един комплект батерии.
Режим на пестене на енергия и енергия
Превключващият се режим за пестене на енергия осигурява дълго време за възпроизвеждане дори при работа с батерии. ChessGenius може да се работи с 3x AA батерии.
Допълнителни параметри
| Категория: | Шахматни компютри |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 1.4 kg |
| EAN: | 4032153008103 |
| Сила на играча: | >2000 ELO |
| Opening book: | > 20 000 opening book |
| Размер на шахматната дъска: | 20см x 20см |
| Височина на царя: | 4,8см |
| Размер на устройството: | 30 x 27.5 x 3 см |
| Дисплей: | Подсветка |
| Захранване: | 3x AAA батерии, адаптер |
| Език: | DE / GB / FR / NL / ES / IT / RU |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
