Millennium Chess School / Шахматен компютър + безплатна доставка
Шах и комплект за начинаещи и за пътуване.
Ученето на шах се превръща в истинско приключение, особено за децата, защото интерактивните упражнения са забавни още от самото начало и мотивират играчите да продължат. Но и възрастните, които искат да се учат систематично на шах, ще намерят тук идеалния спътник.
✅ Доставка обикновено в рамките на 2–3 дни
✅ Обслужване на клиенти: Пон.–Пет., 8:00–18:00
✅ Начини на плащане: с карта, наложен платеж или по фактура
✅ Начини на доставка: до пакетни автомати и с куриерr
✅ Бързо и коректно обслужване при рекламации
✅ Най-големият специализиран онлайн магазин за шах



За да бъде играта на шах наистина забавна, Chess School предлага висококачествена, лесна за употреба шахматна дъска с сензор за натиск. Чувствителната дъска точно регистрира всеки ваш ход, докато големият, подсветен дисплей ясно и четливо показва упражнения, съвети и ходове. Chess School вече се предлага с нови фигури в ексклузивен дизайн MILLENNIUM, които не само изглеждат страхотно, но и се държат удобно в ръката.
Шахматен треньор и партньор за игра в едно
Можете също така да играете обикновени партии срещу компютъра – независимо дали сте начинаещ или напреднал играч. Устройството, разбира се, съдържа всички официални шахматни правила, от рокада и превръщане на пешка в фигура до ан пасан. Обширната библиотека за откривания ви осигурява най-добрия старт за всяка партия, а благодарение на паметта за позиции можете да спирате и продължавате партиите си по всяко време. Благодарение на многото настройваеми нива на трудност винаги ще намерите подходящия съперник – дори начинаещите имат реална шанс за победа.
Допълнителни параметри
| Категория: | Шахматни компютри |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 0.75 kg |
| Рейтинг на играча: | >1500 ELO |
| Размер на шахматната дъска: | 15см x 15см |
| Височина на царя: | 3см |
| Размер на устройството: | 25,5 x 18 x 2,8 см |
| Дисплей: | С подсветка |
| Захранване: | 3 батерии AAA, адаптер |
| Език: | DE / GB |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
