ChessChampion 2.0 / Шахматен компютър + безплатна доставка
Шах и компютър за начинаещи и за пътуване.
ChessChampion 2.0 е повече от просто шахматен компютър – той е вашият личен шахматен треньор, който ви съпътства по пътя към това да станете шахматен майстор. Той предлага различни тренировъчни функции, които ви мотивират по забавен начин и ви показват как да подобрите шахматните си умения. Благодарение на цветния дисплей и страхотните звукови ефекти, играта на шах е истинско удоволствие.
✅ Доставка обикновено в рамките на 2–3 дни
✅ Обслужване на клиенти: Пон.–Пет., 8:00–18:00
✅ Начини на плащане: с карта, наложен платеж или по фактура
✅ Начини на доставка: до пакетни автомати и с куриерr
✅ Бързо и коректно обслужване при рекламации
✅ Най-големият специализиран онлайн магазин за шах



Много лесен за използване
Идеален е за деца и възрастни, които искат да се научат да играят шах или да подобрят играта си. По всяко време можете да играете срещу компютъра, който автоматично се адаптира към вашата игра, без да се налага да извършвате сложни настройки. Управлението е интуитивно и лесно – с натискане на бутон можете веднага да играете с белите, черните или с приятел.
Самостоятелното трениране вече е лесно
Благодарение на интелигентната технология за изкуствен интелект, ChessChampion винаги ви предизвиква на дуел на вашето ниво и ви помага да развивате шахматните си умения. Той ви предупреждава за лоши ходове и ви дава полезни съвети как да поправите грешките си и да повторите успехите си. Показва ви също възможни ходове, които ще разширят вашите шахматни познания и ще ви помогнат да победите опонентите си.
Мини игрите с само няколко фигури са идеални за начинаещи, които искат бързо да научат основите на шаха. Освен това ChessChampion ви предлага 100 интересни упражнения за трениране на шахматното разбиране и тактическите умения. Можете също да въведете свои собствени позиции от книги или партии, за да ги проучите и тествате с помощта на аналитичната функция на компютъра.
Интелигентен, практичен, издръжлив
Координатите на полетата ще ви помогнат да научите шахматната нотация и да записвате ходовете си. Модерните функции на изкуствения интелект, като например предложението за реми от компютъра и функцията за отказване на партията, правят играта с компютъра още по-вълнуваща и реалистична. ChessChampion запазва до 3 партии, които можете да продължите или анализирате по всяко време.
Магнитните шахматни фигури с 2 допълнителни царици и торбичка за фигурите правят ChessChampion практичен и мобилен шахматен компютър, който благодарение на компактните си размери можете да вземете навсякъде. Той е здрав, издръжлив и ви предлага тактилно шахматно преживяване – без да губите допълнително време пред екрана. Това е чудесна алтернатива на обичайните дигитални медии, които често отнемат прекалено много време и внимание.
Допълнителни параметри
| Категория: | Шахматни компютри |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 0.75 kg |
| Рейтинг на играча: | >1500 ELO |
| Размер на шахматната дъска: | 15см x 15см |
| Височина на царя: | 3,6см |
| Размер на устройството: | 20,4 x 15,4 x 2,5 см |
| Дисплей: | С подсветка |
| Захранване: | 3 батерии AAA, адаптер |
| Език: | DEU / ENG / FRE / ESP / POL / POR |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
