Стъклен шахматен комплект
Уникален стъклен шахматен комплект. Подходящ като напълно функционална декорация за дома.

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Размери на шахматната дъска: 25x25
Тегло: 0,7 кг
Височина на царя: 5,7 см
Допълнителни параметри
| Категория: | Шах за вкъщи |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 1.1 kg |
| Материал: | стъкло |
| Тип на шахматната дъска: | твърда |
| Размер на шахматната дъска: | до 40x40 см |
| Размер на полето: | до 4x4 см |
| Нотация: | без нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект |
| Цветова схема: | бяла+бяла |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
