Шахматен комплект World Explorer + безплатна доставка
Шахматна дъска от тъмно маслиново дърво, допълнена от здрави и балансирани дървени фигури, които са изключително издръжливи. Гладката повърхност на шахматната дъска и фигурите гарантира уникално шахматно преживяване. Шахматният комплект включва допълнителна бела и черна царица. Три игри – шах, царица и табла в интересна опаковка, идеална за игра у дома.



Шахматна дъска:
Размер на квадрата: 5,5 см
Височина: 2 см
Размер: 55x55 см
Ръчно изработена шахматна дъска. Този модел съчетава цветовете на рядкото ивичесто маслиново дърво с елегантния оцветен в черни цветове на тюлипановото дърво. Повърхността му е с матов лак, който подчертава богатството на дървесните нюанси и осигурява гладка текстура за прецизно движение на шахматните фигури.
Тъмни квадрати: Черни тюлипни дървета
Светли квадрати: Маслинови дървета
Рамка: Маслинови дървета
Повърхност: Матова
Фигури:
Този атрактивен шахматен комплект изглежда като изработен от истинско дърво. Всъщност той е изработен от патентован материал на основата на смола, наречен Spruce Tek. Фигурите са големи и тежки и са с традиционен дизайн Staunton с красиво изрязани коне. Смолата Spruce Tek създава елегантен висок гланц, а фигурите имат черни подложки от изкуствена кожа от долната страна.
Комплектът включва резервна бела и черна царица.
Цар: височина 10,2 cm; диаметър на основата 4,7 cm
Царица: височина 7,8 cm; диаметър на основата 4,4 cm
Офицер: височина 7,5 cm; диаметър на основата 3,6 cm
Кон: височина 6,8 cm; диаметър на основата 3,6 cm
Топ: височина 6,2 cm; диаметър на основата 3,6 cm
Пешка: 5,5 cm; диаметър на основата 3,2 cm
Допълнителни параметри
| Категория: | Шах за вкъщи |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 4 kg |
| Материал: | дърво, смола |
| Тип на шахматната дъска: | твърда |
| Размер на шахматната дъска: | над 50x50 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | без нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект |
| Цветова схема: | бяла+черна, бяла+кафява |
Olive wood chessboard combined with resin pieces
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
