Шахматен комплект Staunton MousePad – черен
Шахматният комплект се състои от изключително издръжлива навиваща се шахматна дъска Mouse Pad и традиционни шахматни фигури, изработени от здрава, висококачествена пластмаса.



Шахматна дъска, подходяща за състезателен и аматьорски шах.
Навиваща се шахматна дъска, черна подложка за мишка
Размер на шахматната дъска 43x43 cm
Размер на квадрата 4,4x4,4 cm
Цар: височина 8,0 cm; диаметър на основата 3,0 cm
Царица: височина 6,0 cm; основа Ø 3,0 cm
Офицер: височина 5,5 cm; основа Ø 2,5 cm
Кон: височина 5,0 cm; диаметър на основата 2,5 cm
Топ: височина 4,0 cm; диаметър на основата 2,5 cm
Пешка: височина 3,5 cm; диаметър на основата 2,0 cm
Допълнителни параметри
| Категория: | Шах за вкъщи |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 0.8 kg |
| Материал: | пластмаса, винил |
| Тип на шахматната дъска: | навиваща се |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект |
| Цветова схема: | бяла+черна |
| Ширина на шахматната дъска: | 43 см |
| Дължина на шахматната дъска: | 43 см |
| Размер на полето: | 4,4 см |
| Материал на шахматната дъска: | винил |
| Материали на шахматните фигури: | пластмаса |
| Височина на царя: | 8,0 см |
| Височина на царицата: | 6,0 см |
| Височина на офицера: | 5,5 см |
| Височина на коня: | 5,0 см |
| Височина на топа: | 4,0 см |
| Височина на пешката: | 3,5 см |
| Тип шах: | шах за деца |
| Ценови клас: | Economy € |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
