Шахматен комплект Metropolitan + безплатна доставка
Сгъваем шахматен комплект с висококачествени пластмасови фигури, идеален за игра в шахматен клуб, училище или у дома. Шахматният комплект включва допълнителна бела и черна царица.



Шахматна дъска:
С нашата висококачествена сгъваема шахматна дъска от PVC, ние възродихме винтидж стила на шахматните дъски. Тези дъски никога не се деформират, могат да се мият и носят носталгичното усещане за шахмата от старите времена. Притежавайте част от историята на шахмата и шахматна дъска с най-високо качество.
Шахматната дъска отговаря на всички турнирни стандарти. Сгъваема шахматна дъска с мотив от кленово дърво Фигури: Този атрактивен шахматен комплект изглежда като изработен от истинско дърво. Всъщност той е изработен от патентован материал на основата на смола, наречен Spruce Tek. Фигурите са големи и тежки и са с традиционен дизайн Staunton с красиво изрязани коне. Смолата Spruce Tek създава елегантен висок гланц, а фигурите имат черни подложки от изкуствена кожа от долната страна. Комплектът включва резервна бела и черна царица.
Цар: височина 10,2 cm; диаметър на основата 4,7 cm
Размер на шахматната дъска 51x51 cm
Размер на квадрата 5,7x5,7 cm
Царица: височина 7,8 cm; диаметър на основата 4,4 cm
Офицер: височина 7,5 cm; диаметър на основата 3,6 cm
Кон: височина 6,8 cm; диаметър на основата 3,6 cm
Топ: височина 6,2 cm; диаметър на основата 3,6 cm
Пешка: 5,5 cm; диаметър на основата 3,2 cm
Допълнителни параметри
| Категория: | Шах за вкъщи |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 1 kg |
| Материал: | пластмаса, смола |
| Тип на шахматната дъска: | сгъваема |
| Размер на шахматната дъска: | над 50x50 см |
| Размер на полето: | над 5,5x5,5 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект |
| Цветова схема: | бяла+кафява |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
