Шахматен комплект Ludwig + безплатна доставка
С нашата висококачествена сгъваема PVC шахматна дъска, ние възродихме винтидж стила на шахматните дъски. Тези дъски никога не се деформират, могат да се мият и носят носталгичното усещане за шахмата от старите времена. И вие можете да притежавате част от историята на шаха и шахматна дъска с най-високо качество.
Металните шахматни фигури се побират перфектно в ръката ви и са изработени с грижа за сериозните шахматисти. Общото тегло на този комплект е 1,6 кг, така че можете да се насладите на усещането на всяка фигура в ръката си.
Фигурите са изработени от издръжлива цинкова сплав с бронзово и лазурно галванично покритие. Освен това, те са подплатени с филц от долната страна, за да предпазят дъската ви.
Комплектът включва резервна бела и черна царица. Шахматната дъска отговаря на всички турнирни стандарти.



Сгъваема шахматна дъска с мотив от тъмно дърво
Размер на шахматната дъска 51x51 cm
Шахматна дъска, подходяща за състезателен и аматьорски шах.
Цар: височина 10,2 cm; диаметър на основата 4,7 cm * Фигурите се съхраняват в PVC торбичка. Препоръчваме да поръчате торбичка или дървена кутия за съхранение на фигурите.
Царица: височина 7,8 cm; диаметър на основата 4,4 cm
Офицер: височина 7,5 cm; диаметър на основата 3,6 cm
Кон: височина 6,8 cm; диаметър на основата 3,6 cm
Топ: височина 6,2 cm; Диаметър на основата 3,6 см
Пешка: 5,5 см; Диаметър на основата 3,2 см
Допълнителни параметри
| Категория: | Шах за вкъщи |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 1.8 kg |
| Материал: | пластмаса, метал |
| Тип на шахматната дъска: | сгъваема |
| Размер на шахматната дъска: | над 50x50 см |
| Размер на полето: | над 5,5x5,5 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект, турнирен комплект |
| Цветова схема: | бяла+черна, медна+златна |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
