Шахматен комплект Basil + безплатна доставка
Навиваща се шахматна дъска, черна подложка за мишка, шахматни фигури Staunton Spruce Tek
Височина на царя 10,2 см, фигурите са балансирани
Размер на шахматната дъска 50x50 cm
Размер на квадратите на шахматната дъска 5,5x5,5 cm
Ще получите безплатно

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Идеалният шахматен комплект за училища, шахматни клубове и тренировки у дома.
Шахматният комплект включва допълнителна царица за белите и черните.
Допълнителни параметри
| Категория: | Шах за вкъщи |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 1.1 kg |
| Материал: | винил, смола |
| Тип на шахматната дъска: | навиваща се |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект |
| Цветова схема: | бяла+черна, бяла+кафява |
Roll-up vinyl chess board with special material chess pieces
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
