Шахматен комплект American Staunton Classic + безплатна доставка
Популярни дървени шахматни фигури, изработени в стил Staunton от акациево дърво, с шахматна дъска и чанта за съхранение на фигурите.
Информация за размерите на фигурите по-долу
Информация за размерите на фигурите по-долу
Ще получите безплатно

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Цар: височина 8,3 cm, диаметър на основата 3,3 cm
Царица: височина 7,5 cm, диаметър на основата 3,3 см
Офицер: височина 6,0 см, диаметър на основата 3,0 см
Кон: височина 5,5 см, диаметър на основата 3,0 cm
Топ: Височина 4,7 cm, диаметър на основата 3,0 cm
Пешка: Височина 4,0 cm, диаметър на основата 2,5 cm
Навиваща се шахматна дъска, черна
Размер на шахматната дъска 43 x 43 cm
Размер на квадрата 4,4 x 4,4 cm
Допълнителни параметри
| Категория: | Шах за вкъщи |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 1 kg |
| Материал: | дърво, винил |
| Тип на шахматната дъска: | навиваща се |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект |
| Цветова схема: | бяла+черна, бяла+кафява |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
