Сгъваем шахматен комплект Staunton Classic
Този комплект е подходящ за начинаещи и напреднали играчи, които ценят практичността и естетиката в едно.



Сгъваема шахматна дъска
Сгъваема шахматна дъска с мотив от тъмно дърво
Размер на квадрата 5,7x5,7 cm
Шахматната дъска е подходяща за състезателен и аматьорски шах.
Пластмасови шахматни фигури (2 допълнителни царици)
Цар: Височина 9,8 cm, Диаметър на основата 3,6 см
Царица: височина 7,9 см, диаметър на основата 3,2 см
Офицер: височина 7,5 см, диаметър на основата 3,4 cm
Кон: Височина 7,0 cm, диаметър на основата 3,4 cm
Топ: Височина 5,5 cm, диаметър на основата 3,4 cm
Пешка: Височина 4,5 cm, диаметър на основата 2,7 cm
Комплектът включва резервна бела и черна царица.
Изработен от висококачествена твърда пластмаса. Балансът осигурява комфорт при игра на шах, а филцовите подложки на дъното на фигурите гарантират плавно движение по шахматната дъска.
Допълнителни параметри
| Категория: | Шах за вкъщи |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 4 kg |
| Материал: | пластмаса |
| Тип на шахматната дъска: | сгъваема |
| Размер на шахматната дъска: | над 50x50 см |
| Размер на полето: | над 5,5x5,5 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект |
| Цветова схема: | бяла+черна |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
