Пътнически дървен шах с щифтове
Удобен сгъваем шахматен комплект за пътуване с фигури, които се закрепват с щифтове

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Размер на играта: 215 x 110 x 20 mm
Размери на отворената игра: 215 x 220 x 10 mm
Опаковка на играта: 222 x 120 x 43 mm
Съдържание: шахматна дъска, шахматни фигури
Височина на царя: 50 mm
Материал: шахматни фигури от кипарисово дърво, бор
Време за игра: 10 мин.
Характеристики на продукта: сгъваем шахматен комплект
Брой играчи: 2 Препоръчителна възраст: 6 години и нагоре Учебни цели: концентрация, стратегическо мислене, тактическо мислене
Допълнителни параметри
| Категория: | Шах за вкъщи |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 0.9 kg |
| EAN: | 4014156027428 |
| Материал: | дърво |
| Тип на шахматната дъска: | сгъваема |
| Размер на шахматната дъска: | до 40x40 см |
| Размер на полето: | до 4x4 см |
| Нотация: | без нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект |
| Цветова схема: | бяла+черна |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
