Дървен шахматен комплект Glaze Classic + безплатна доставка
Класически дървени шахматни фигури, изработени от габър в стил Staunton с приятно гланцово покритие. Шахматната дъска е подходяща както за състезателен, така и за аматьорски шах.



Навиваща се шахматна дъска, черна
Размер на шахматната дъска: 43 x 43 cm
Размер на квадрата 4,4 x 4,4 cm
Цар: височина 9,2 cm; диаметър на основата 3,2 cm
Царица: височина 8,0 cm; основа Ø 3,2 cm
Офицер: височина 6,5 cm; основа Ø 2,8 cm
Кон: височина 6,0 cm; диаметър на основата 2,6 cm
Топ: височина 5,5 cm; диаметър на основата 2,8 cm
Пешка: 4,3 cm; диаметър на основата 2,2 cm
* Фигурите се съхраняват в PVC торбичка. Препоръчваме да поръчате торбичка или дървена кутия за съхранение на фигурите.
Допълнителни параметри
| Категория: | Шах за вкъщи |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 0.9 kg |
| Материал: | дърво, винил |
| Тип на шахматната дъска: | навиваща се |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект |
| Цветова схема: | бяла+черна, бяла+кафява |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
