Дървен шахматен комплект „Френски“ акация – Classic + безплатна доставка
Навиваща се шахматна дъска, черна, шахматни фигури, платнена торбичка за фигурите резервна бела и черна царица
Размер на шахматната дъска 43x43 cm
Размер на квадратите на шахматната дъска 4,4x4,4 cm
Размер на шахматната дъска 43x43 cm
Размер на квадратите на шахматната дъска 4,4x4,4 cm
Ще получите безплатно

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Идеалният шахматен комплект за училища, шахматни клубове и тренировки у дома.
Популярна версия на фигурите Staunton в луксозен дизайн от ахат, балансиран с мека основа.
Допълнителни параметри
| Категория: | Шах за вкъщи |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 1.5 kg |
| Материал: | дърво, винил |
| Тип на шахматната дъска: | навиваща се |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект |
| Цветова схема: | бяла+черна, бяла+кафява |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
