Дървен сгъваем шахматен комплект + безплатна доставка
Сгъваема дървена шахматна дъска, изработена от кленово дърво. Шахматната дъска е сгъваема с нотация (цифри и букви) по периметъра. Традиционен дизайн на състезателни шахматни фигури с деликатно покритие

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Фигури
Височина на царя: 7,5 cm
Комплектът съдържа 16 бели и 16 черни фигури.
Шахматна дъска
Размер на квадрата 4,5 cm
Тегло 0,7 kg
Размер на шахматната дъска 44x44 cm
Изработена от кленово дърво
Шахматната дъска се доставя с висококачествен калъф от плат за транспортиране, съхранение и защита от повреда.
Допълнителни параметри
| Категория: | Шах за вкъщи |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 3.4 kg |
| Материал: | дърво |
| Тип на шахматната дъска: | сгъваема |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект |
| Цветова схема: | бяла+кафява |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
