Шахматен комплект за клуб/кръг + безплатна доставка
10 шахматни комплекта (шахматна дъска + фигури)
Размер на шахматната дъска 43 x 43 cm
Размер на квадрата 5 x 5 cm
Височина на царя 8,5 cm
Комплектът включва сгъваема шахматна дъска и висококачествени пластмасови фигури.
Комплектът се предлага с 10 безплатни платнени торбички с връзки за съхранение на фигурите
Ще получите безплатно

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Идеално оборудване за еднократна употреба за шахматни клубове и отборни шахматни състезания. Препоръчваме да поръчате чанти за съхранение на фигурите, които вървят с комплекта.
Допълнителни параметри
| Категория: | Шах за училища |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 13 kg |
| EAN: | 8717662821547 |
| Материал: | твърд картон |
| Тип на шахматната дъска: | сгъваема |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | без нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект, турнирен комплект |
| Цветова схема: | бяла+черна, бяла+кафява |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
