Шахматен комплект Gifty + безплатна доставка
Шахматната дъска е изработена от същия материал като подложките за мишка и е покрита с плат, който има профила на самата шахматна дъска. Материалът се връща в първоначалното си положение дори след като е „счупен“, а шахматната дъска има много добро сцепление с повърхността, което не й позволява да се движи сама.
Металните шахматни фигури се побират перфектно в ръката ви и са изработени с грижа за сериозните шахматисти. Общото тегло на този комплект е 1,6 кг, така че можете да се насладите на усещането на всяка фигура в ръката си. Фигурите са изработени от издръжлива цинкова сплав с бронзово и лазурно галванично покритие. Освен това, те са подплатени с филц от долната страна, за да предпазят дъската ви. Комплектът включва резервна бяла и черна царица.



Навиваща се шахматна дъска
Размер на шахматната дъска 50x50 cm
Размер на квадрата 5,5x5,5 cm
Цар: височина 10,2 cm; Ø основа 4,7 cm
Царица: височина 7,8 cm; основа Ø 4,4 cm
Офицер: височина 7,5 cm; основа Ø 3,6 cm
Кон: височина 6,8 cm; основа Ø 3,6 cm
Топ: височина 6,2 cm; основа Ø 3,6 cm
Пешка: 5,5 cm; Диаметър на основата 3,2 см
* Фигурите се съхраняват в PVC торбичка. Препоръчваме да поръчате торбичка или дървена кутия за съхранение на фигурите.
Допълнителни параметри
| Категория: | Шах за деца |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 1.8 kg |
| Материал: | винил, метал |
| Тип на шахматната дъска: | навиваща се |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект |
| Цветова схема: | бяла+кафява, медна+златна |
Flashy Travel Chess Set | Brown Mouse Pad Board with Metal Pieces
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
