Шахматен комплект DGT – среден, черен (пълен)
Навиваща се шахматна дъска, черна, средни шахматни фигури DGT фигурите са балансирани
Размер на шахматната дъска 43x43 cm
Размер на квадрат на шахматната дъска 4,4x4,4 cm
Размер на шахматната дъска 43x43 cm
Размер на квадрат на шахматната дъска 4,4x4,4 cm
Ще получите безплатно

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Идеалният шахматен комплект за училища, шахматни клубове и тренировки у дома.
Допълнителни параметри
| Категория: | Шах за деца |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 0.65 kg |
| Материал: | пластмаса, винил |
| Тип на шахматната дъска: | навиваща се |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект |
| Цветова схема: | бяла+черна |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
