Шах за четирима
Искате ли да играете шах с повече хора? Защо не с четирима! С този шахматен комплект за четирима играчи можете да играете шах с четирима души.



Шахматният комплект включва пластмасови шахматни фигури и винилова шахматна дъска.
Цветните шахматни фигури са червени, зелени, сини и жълти.
Размерът на шахматната дъска е 61 x 61 cm.
Опаковка: платна чанта за шах.
Комплектът включва: 4 комплекта шахматни фигури, шахматна дъска, чанта за шахмат.
Цар: височина 9,8 cm; диаметър на основата 3,5 см
Царица: височина 7,5 см; диаметър на основата 3,5 см + резервна царица
Офицер: височина 6,5 см; диаметър на основата 3,0 см
Кон: височина 6,0 см; диаметър на основата 3,0 см
Топ: височина 4,8 см; диаметър на основата 3,0 см
Пешка: 4,5 см; диаметър на основата 2,5 см
Допълнителни параметри
| Категория: | Шах за деца |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 0.9 kg |
| Материал: | пластмаса, винил |
| Тип на шахматната дъска: | навиваща се |
| Размер на шахматната дъска: | над 50x50 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | без нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект |
| Цветова схема: | многоцветна |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
