Прозрачен шахматен комплект
Харесвате ли малко неконвенционалност или екстравагантност? Тогава този шахматен комплект е точно за вас.
Ще получите безплатно

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Комплектът включва
Прозрачни шахматни фигури (височина на царя 9,6 см)
Платнена торбичка за съхранение на фигурите
Черно-бели шахматни дъски
Допълнителни параметри
| Категория: | Шах за деца |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 1.2 kg |
| Материал: | пластмаса, винил |
| Тип на шахматната дъска: | навиваща се |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект |
| Цветова схема: | бяла+черна, бяла+кафява |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
