Сгъваема шахматна дъска жълто-кафява двустранна
Сгъваема шахматна дъска жълто-кафява
Размер на шахматната дъска 50x50 см
Размер на кутията 5,5x5,5 см

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Шахматна дъска, подходяща за комплекти с височина на царя 9,8 см. Предимството е лесното съхранение, запазва формата си дори когато е разстлано върху неасфалтирана повърхност и можете да играете шах.
Допълнителни параметри
| Категория: | Сгъваеми шахматни дъски |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 0.45 kg |
| Материал: | твърд картон |
| Тип на шахматната дъска: | сгъваема без отделение за фигурите |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | Стандартна / за домашна употреба |
| Цветова схема: | жълта+кафява |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
