Сгъваема дървена шахматна дъска KLAPP + безплатна доставка
Дървена сгъваема шахматна дъска. Шахматната дъска е покрита с фин филц, за да се предотврати износване. Сгъваемата връзка е много здрава, решена с вградени метални панти.

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Дървена шахматна дъска, изработена от клен и орех
Размер на полето 5,0 см
Размер 500 x 250 x 33 мм
Тегло 2,9 кг
Допълнителни параметри
| Категория: | Сгъваеми шахматни дъски |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 2.8 kg |
| Материал: | дърво |
| Тип на шахматната дъска: | сгъваема без отделение за фигурите |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | Стандартна / за домашна употреба |
| Цветова схема: | бяла+кафява |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
