Дървена сгъваема шахматна дъска Елегант + безплатна доставка
Дървена шахматна дъска, сгъваема, изработена от орехово дърво, с размери за състезателен шах, както и за домашна игра. Сгъването се решава чрез лепене, което елиминира механични съединения като панти и придава на шахматната дъска равномерен вид след отваряне.

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Размер на полето 60x60 мм
Тегло 1,8 кг
Размер на шахматната дъска 55x55 см
Изработено от орехова дървесина
Допълнителни параметри
| Категория: | Сгъваеми шахматни дъски |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 2.4 kg |
| Материал: | дърво |
| Тип на шахматната дъска: | сгъваема без отделение за фигурите |
| Размер на шахматната дъска: | над 50x50 см |
| Размер на полето: | над 5,5x5,5 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | Стандартна / за домашна употреба |
| Цветова схема: | бяла+кафява |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
