Шахматен комплект Staunton Redwood DeLuxe + безплатна доставка
Шахматна дъска, изработена от розово дърво и клен. Популярни шахматни фигури в стил Staunton.



Размер на квадрата 5,5 cm
Височина 2 cm
Размер 55x55 cm
Цар: височина 10,0 cm; основа Ø 3,5 cm
Царица: височина 9,0 cm; основа Ø 3,5 cm
Офицер: височина 8,0 cm; основа Ø 3,5 cm
Кон: височина 7,5 cm; диаметър на основата 3,5 cm
Топ: височина 5,5 cm; диаметър на основата 3,5 cm
Пешка: 5,3 cm; диаметър на основата 3,0 cm
Розовото дърво се отнася до дървесината на различни дървета, включително дървета от родовете Tipuana, Pterocarpus и Dalbergia. Палисандровото дърво е по същество вид твърда дървесина. Палисандровото дърво е наречено така, защото по-старите дървета имат много сладък и богат аромат, напомнящ на рози. Това важи особено за бразилското или рио палисандрово дърво. Палисандровото дърво е най-известно с тъмнокафявия и/или червеникавия си цвят с по-тъмни жилки. То е по същество вид твърда дървесина. Дърво, което произхожда от покритосеменни растения. Това е вид дърво, което има затворени семена, независимо дали в шушулки, черупки, обвивки или плодове.
Допълнителни параметри
| Категория: | Професионални шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 4.8 kg |
| Материал: | дърво |
| Тип на шахматната дъска: | твърда |
| Размер на шахматната дъска: | над 50x50 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | без нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект, турнирен комплект |
| Цветова схема: | бяла+кафява |
Redwood deluxe chess set
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
