Шахматен комплект Senator + безплатна доставка
Този атрактивен шахматен комплект изглежда като изработен от истинско дърво. Всъщност той е изработен от патентован материал на основата на смола, наречен Spruce Tek. Фигурите са големи и тежки и са с традиционен дизайн Staunton с красиво изрязани коне. Смолата Spruce Tek създава елегантен висок гланц, а фигурите имат черни подложки от изкуствена кожа от долната страна.
Комплектът включва резервна бела и черна царица. Шахматната дъска има обозначения по периферията.



Навиваща се шахматна дъска, кафява
Размер на шахматната дъска: 50 x 50 cm
Размер на квадрата 5,5 x 5,5 cm
Шахматна дъска, подходяща за състезателен и аматьорски шахмат.
Цар: височина 10,2 cm; диаметър на основата 4,7 cm
Царица: височина 7,8 cm; диаметър на основата 4,4 cm
Офицер: височина 7,5 cm; диаметър на основата 3,6 cm
Кон: височина 6,8 cm; диаметър на основата 3,6 cm
Топ: височина 6,2 cm; Диаметър на основата 3,6 см
Пешка: 5,5 см; Диаметър на основата 3,2 см
* Фигурите се съхраняват в PVC торбичка. Препоръчваме да поръчате торбичка или дървена кутия за съхранение на фигурите.
Допълнителни параметри
| Категория: | Професионални шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 1.8 kg |
| Материал: | винил, смола |
| Тип на шахматната дъска: | навиваща се |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект, турнирен комплект |
| Цветова схема: | бяла+кафява |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
