Шахматен комплект Olympic + безплатна доставка
Този атрактивен шахматен комплект изглежда като изработен от истинско дърво. Всъщност, той е изработен от патентован материал на основата на смола, наречен Spruce Tek. Фигурите са големи и тежки и са с традиционен дизайн Staunton с красиво изрязани коне. Смолата Spruce Tek създава елегантен висок гланц, а фигурите имат черни подложки от изкуствена кожа от долната страна.
Комплектът включва резервна бела и черна царица. Шахматната дъска има обозначения по периферията. Дъното на шахматната дъска е оборудвано с мека подложка за безшумно поставяне и за да се предотвратят драскотини.



Махагонова дървена шахматна дъска
Размер на квадрата 5,8 см
Височина 2 см
Размер 54x54 cm
Тегло 2,5 kg
Шахматна дъска, подходяща за състезателен и аматьорски шах.
Цар: височина 10,2 cm; диаметър на основата 4,7 cm
Царица: височина 7,8 cm; основа Ø 4,4 cm
Офицер: височина 7,5 cm; основа Ø 3,6 cm
Кон: височина 6,8 cm; основа Ø 3,6 cm
Топ: височина 6,2 cm; основа Ø 3,6 cm
Пешка: 5,5 cm; Диаметър на основата 3,2 cm
* Фигурите се съхраняват в PVC торбичка. Препоръчваме да поръчате торбичка или дървена кутия за съхранение на фигурите.
Допълнителни параметри
| Категория: | Професионални шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 1.8 kg |
| Материал: | дърво, смола |
| Тип на шахматната дъска: | твърда |
| Размер на шахматната дъска: | над 50x50 см |
| Размер на полето: | над 5,5x5,5 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект, турнирен комплект |
| Цветова схема: | бяла+кафява |
Chess set Tricky combo
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
