Шахматен комплект Dynasty + безплатна доставка
Шахматният комплект Dynasty с гъвкава сгъваема шахматна дъска и леки пластмасови фигури е идеален за ежедневна игра и тренировка. Благодарение на издръжливия материал, от който са изработени фигурите, комплектът е подходящ за интензивна употреба, както у дома, така и в движение.
Дизайнът на фигурите е вдъхновен от традиционния вид, често използван в шахматните клубове.



Шахматна дъска
Навиваща се шахматна дъска, кафява
Размер на шахматната дъска 50x50 cm
Размер на квадрата 5,5x5,5 cm
Пластмасови шахматни фигури (2 допълнителни царици)
Цар: Височина 9,8 cm, диаметър на основата 3,6 cm
Царица: височина 7,9 cm, диаметър на основата 3,2 cm
Офицер: височина 7,5 cm, диаметър на основата 3,4 cm
Кон: Височина 7,0 cm, диаметър на основата 3,4 cm
Топ: Височина 5,5 cm, диаметър на основата 3,4 cm
Пешка: Височина 4,5 cm, диаметър на основата 2,7 cm
Фигурите са изработени от висококачествена твърда пластмаса. Техният баланс осигурява комфорт при игра на шах, а филцовите подложки на дъното на фигурите гарантират плавно движение по шахматната дъска. Фигурите са красиво гладки и лъскави, с вид, наподобяващ дърво.
Допълнителни параметри
| Категория: | Професионални шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 4 kg |
| Материал: | пластмаса, винил |
| Тип на шахматната дъска: | навиваща се |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект, турнирен комплект |
| Цветова схема: | бяла+кафява |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
