Шахматен комплект „Френски“ от акация – черен + безплатна доставка
Популярна версия на фигурите Staunton в луксозен дизайн от ахат, балансирана с мека основа в среден състезателен размер. Височина на царя: 7,6 cm.
Вариант на навиваща се черна шахматна дъска.
Размер на шахматната дъска 44x44 cm, размер на квадрата 4,4x4,4 cm
Ще получите безплатно

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
* Фигурите се съхраняват в хартиена кутия. Препоръчваме да поръчате чанта или дървена кутия за съхранение на фигурите.
Допълнителни параметри
| Категория: | Професионални шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 0.9 kg |
| Материал: | дърво, винил |
| Тип на шахматната дъска: | навиваща се |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект, турнирен комплект |
| Цветова схема: | бяла+черна, бяла+кафява |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
