Шахматен комплект „Чешка клубовка Оригинал“ с кленова шахматна дъска + безплатна доставка
Търсени шахматни фигури в Словакия и Чехия
Височина на царя: 10,5 cm
Безкомпромисна ръчна изработка, която ще задоволи дори и най-взискателните шахматисти
Комплектът съдържа 16 бели и 16 черни фигури
Височина на царя: 10,5 cm
Безкомпромисна ръчна изработка, която ще задоволи дори и най-взискателните шахматисти
Комплектът съдържа 16 бели и 16 черни фигури
Дървена шахматна дъска, изработена от клен
Размер на квадрата 5,8 cm
Височина 2 cm
Размер 54x54 cm
Тегло 2,5 kg
Размер на квадрата 5,8 cm
Височина 2 cm
Размер 54x54 cm
Тегло 2,5 kg

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Оригиналната форма на фигурите на чешкия клуб е проектирана през 1880-те години от един от най-важните ни скулптори, Бохуслав Шнирх (1845–1901). Той е и първият председател на Чешката шахматна асоциация, основана на 20 март 1884 г., а по-късно и на Чешката шахматна федерация, основана на 2 февруари 1888 г.
* Фигурите се съхраняват в PVC торбичка. Препоръчваме да поръчате торбичка или дървена кутия за съхранение на фигурите.
Допълнителни параметри
| Категория: | Професионални шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 4.5 kg |
| Материал: | дърво |
| Тип на шахматната дъска: | твърда |
| Размер на шахматната дъска: | над 50x50 см |
| Размер на полето: | над 5,5x5,5 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект, турнирен комплект |
| Цветова схема: | бяла+черна, бяла+кафява |
Rigid wooden chess board with original Czech Club chess pieces
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
