Сгъваем шахматен комплект Staunton + безплатна доставка
Този комплект е подходящ за начинаещи и напреднали играчи, които ценят практичността и естетиката в едно.



Сгъваема шахматна дъска
Сгъваема шахматна дъска с мотив от кленово дърво
Размер на шахматната дъска 51x51 cm
Размер на квадрата 5,7x5,7 cm
Шахматна дъска, подходяща за състезателен и аматьорски шах.
Пластмасови шахматни фигури (2 допълнителни царици) Цар: височина 9,8 cm, диаметър на основата 3,6 cm Комплектът включва резервна бела и черна царица.
Царица: височина 7,9 cm, основа Ø 3,2 cm
Офицер: височина 7,5 cm, основа Ø 3,4 cm
Кон: височина 7,0 cm, диаметър на основата 3,4 cm
Топ: Височина 5,5 cm, диаметър на основата 3,4 cm
Пешка: Височина 4,5 cm, диаметър на основата 2,7 cm
Допълнителни параметри
| Категория: | Професионални шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 4 kg |
| Материал: | пластмаса |
| Тип на шахматната дъска: | сгъваема |
| Размер на шахматната дъска: | над 50x50 см |
| Размер на полето: | над 5,5x5,5 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект, турнирен комплект |
| Цветова схема: | бяла+кафява |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
