Кралска „Чешка клубовка Оригинал“ + безплатна доставка
Дървена шахматна дъска, изработена от орех и клен, с размери, подходящи както за състезателен шах, така и за игра у дома. Висококачествена изработка, гладка повърхност и луксозен външен вид.
Търсени шахматни фигури в Словакия и Чехия. 10,5 cm Безкомпромисна ръчна изработка, която ще задоволи дори и най-взискателните шахматисти. Комплектът съдържа 16 бели и 16 черни фигури.



Оригиналната форма на фигурите на чешкия клуб е проектирана през 1880-те години от един от най-важните ни скулптори, Бохуслав Шнирх (1845–1901). Той е и първият председател на Чешката шахматна асоциация, основана на 20 март 1884 г., а по-късно и на Чешката шахматна федерация, основана на 2 февруари 1888 г.
Шахматна дъска
Размер на квадрата 55x55 мм, височина 1 см
Тегло 1,5 кг
Размер на шахматната дъска 47x47 см
Изработена от орехово и кленово дърво
* Фигурите се съхраняват в PVC торбичка. Препоръчваме да поръчате чанта или дървена кутия за съхранение на фигурите.
Допълнителни параметри
| Категория: | Професионални шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 3.9 kg |
| Материал: | дърво |
| Тип на шахматната дъска: | твърда |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | без нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект, турнирен комплект |
| Цветова схема: | бяла+черна, бяла+кафява |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
