Дървен шахматен комплект Staunton Royal + безплатна доставка
Дървена шахматна дъска, изработена от клен
Размер на квадрата 5,8 cm
Височина 2 cm
Размер 54x54 cm
Тегло 2,5 kg



Шахматната дъска има маркировки по периферията си. Дъното на шахматната дъска е снабдено с мека подложка за безшумно поставяне и за предотвратяване на износване.
Цар: височина 10,0 cm; диаметър на основата 3,5 cm * Фигурите се съхраняват в PVC торбичка. Препоръчваме да поръчате торбичка или дървена кутия за съхранение на фигурите.
Царица: височина 9,0 cm; диаметър на основата 3,5 cm
Офицер: височина 8,0 cm; Диаметър на основата 3,5 cm
Кон: височина 7,5 cm; Диаметър на основата 3,5 cm
Топ: височина 5,5 cm; диаметър на основата 3,5 cm
Пешка: 5,3 cm; диаметър на основата 3,0 cm
Допълнителни параметри
| Категория: | Професионални шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 3.8 kg |
| Материал: | дърво |
| Тип на шахматната дъска: | твърда |
| Размер на шахматната дъска: | над 50x50 см |
| Размер на полето: | над 5,5x5,5 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект, турнирен комплект |
| Цветова схема: | бяла+кафява |
Staunton Royal wooden chess set
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
