Дървен шахматен комплект Klapp Classic + безплатна доставка
Сгъваем дървен шахматен комплект Klapp Classic съчетава практичност и елегантност, което го прави идеалният избор за любителите на шаха. Компактният им дизайн позволява лесно транспортиране и съхранение, като същевременно запазва чара на класическото дърво.



Сгъваема шахматна дъска
Дървена шахматна дъска, изработена от клен и орех
Размер на квадрата 5,0 cm
Размер 500 x 250 x 33 mm
Тегло 2,9 kg
Дървена сгъваема шахматна дъска. Шахматната дъска е облицована с мек филц, за да се предотврати износването. Сгъваемата връзка е много здрава благодарение на вградените метални панти.
Дървени шахматни фигури (2 допълнителни царици) Цар: височина 9,2 cm; диаметър на основата 3,2 cm
Царица: височина 8,0 cm; диаметър на основата 3,2 cm
Офицер: височина 6,5 cm; диаметър на основата 2,8 cm
Кон: височина 6,0 cm; диаметър на основата 2,6 cm
Топ: височина 5,5 cm; диаметър на основата 2,8 cm
Пешка: 4,3 cm; диаметър на основата 2,2 cm
Комплектът включва резервна бяла и черна царица.
Класически дървени шахматни фигури, изработени от дърво на габър в стил Стаунтън с приятно гланцово покритие.
Допълнителни параметри
| Категория: | Професионални шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 4 kg |
| Материал: | дърво |
| Тип на шахматната дъска: | сгъваема |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект, турнирен комплект |
| Цветова схема: | бяла+кафява |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
