Дървен шахматен комплект Barcelona + безплатна доставка
Дъното на шахматната дъска е елегантно скосено, което улеснява работата с нея.
Популярна версия на фигурите Staunton в луксозен дизайн от ахат, балансирана с мека основа в стандартен състезателен размер. Включва резервна бела и черна царица.

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Шахматна дъска, изработена от орехово и кленово дърво
Размер на квадрата 5 cm
Височина 2 cm
Размер 50x50 cm
Височина на царя 8,9 cm
Допълнителни параметри
| Категория: | Професионални шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 3 kg |
| Материал: | дърво |
| Тип на шахматната дъска: | твърда |
| Размер на шахматната дъска: | 40x40 см - 50x50 см |
| Размер на полето: | 4x4 см - 5,5x5,5 см |
| Нотация: | без нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект, турнирен комплект |
| Цветова схема: | бяла+кафява |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
