Чешки шахматен комплект „Клубовка“ с махагонова шахматна дъска + безплатна доставка
Търсени шахматни фигури в Словакия и Чехия
Височина на царя: 10,5 cm
Комплектът съдържа 16 бели и 16 черни фигури
Височина на царя: 10,5 cm
Комплектът съдържа 16 бели и 16 черни фигури
Шахматна дъска от махагоново дърво
Размер на квадрата 5,8 см
Височина 2 см
Размер 54x54 cm
Тегло 2,5 kg
Размер на квадрата 5,8 см
Височина 2 см
Размер 54x54 cm
Тегло 2,5 kg
Ще получите безплатно

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Оригиналната форма на фигурите на чешкия клуб е проектирана през 1880-те години от един от най-важните ни скулптори, Бохуслав Шнирх (1845–1901). Той е и първият председател на Чешката шахматна асоциация, основана на 20 март 1884 г., а по-късно и на Чешката шахматна федерация, основана на 2 февруари 1888 г.
* Фигурите се съхраняват в PVC торбичка. Препоръчваме да поръчате чанта или дървена кутия за съхранение на фигурите.
Допълнителни параметри
| Категория: | Професионални шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 4 kg |
| Материал: | дърво |
| Тип на шахматната дъска: | твърда |
| Размер на шахматната дъска: | над 50x50 см |
| Размер на полето: | над 5,5x5,5 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект, турнирен комплект |
| Цветова схема: | бяла+черна, бяла+кафява |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
