Големи шахматни фигурки Staunton, сини
Идеален за шахматни клубове, училища, шахматни турнири и игра у дома.
Комплектът включва 16 части и 1 резервна царица.




Цар: височина 9,8 см; диаметър на основата 3,5 см
царица: височина 7,5 см; диаметър на основата 3,5 см
офицер: височина 6,5 см; диаметър на основата 3,0 см
Плъзгач: височина 6,0 см; диаметър на основата 3,0 см
топ: височина 4,8 см; диаметър на основата 3,0 см
Пешка: височина 4,5 см; диаметър на основата 2,5 см
Комплектът съдържа 17 шахматни фигурки. Те са много популярни като допълнение към шахматните клубове в училище, където цветните вариации на фигурките са много привлекателни за децата и играта.
* Фигурките са в PVC торбичка. Препоръчваме да поръчате чанта или дървена кутия за съхранение на фигурките. Комплектът съдържа само фигурки.
Допълнителни параметри
| Категория: | Пластмасови шахматни фигури |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 0.5 kg |
| Материал: | пластмаса |
| Височина на царя: | 7-10 см |
| Диаметър на основата на царя: | 3,5+ см |
| Допълнителна Царица: | да |
| Утежнени: | не |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект, турнирен комплект |
| Цветова схема: | синя |
| Височина на царя: | 9,8 см |
| Височина на царицата: | 7,5 см |
| Височина на офицера: | 6,5 см |
| Височина на коня: | 6,0 см |
| Височина на топа: | 4,8 см |
| Височина на пешката: | 4,5 см |
| Съдържание на опаковката: | 17 бр. шахматни фигури |
| Допълнителна Царица: | да |
| Цвят: | син |
| Материал: | пластмаса |
| Ценови клас: | Economy € |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
