Големи шахматни фигурки на Стонтън
Идеален за шахматни клубове, училища, шахматни турнири и игра у дома.



Големи пластмасови шахматни фигурки Staunton - идеални за деца, училища и клубове.

Търсите ли шахматни фигурки, които са издръжливи, играят добре и са лесни за разпознаване? Staunton Large е доказан избор за училища, шахматни клубове и домове.
Тези фигурки ще бъдат харесани както от деца, така и от възрастни - те са леки, здрави, прилягат добре в ръката и издържат на честа игра. Традиционният дизайн помага на децата лесно да различават всяка фигура, което е идеално за изучаване на основите на шаха.

Независимо дали учите децата си да играят шах или търсите надеждни фигурки за вашия клуб - големите шахматни фигурки Staunton сачудесно начало.
Поръчайте вашите големи шахматни фигурки Staunton още днес.
Цар: височина 9,8 см; диаметър на основата 3,5 см
царица: височина 7,5 см; диаметър на основата 3,5 см
офицер: височина 6,5 см; диаметър на основата 3,0 см
Плъзгач: височина 6,0 см; диаметър на основата 3,0 см
топ: височина 4,8 см; диаметър на основата 3,0 см
Пешка: 4,5 см; Ø на основата 2,5 см
Заместваща майка за бяла и черна
* Фигурките са в PVC торбичка. Препоръчваме да поръчате чанта или дървена кутия за съхранение на фигурките. Комплектът съдържа само фигурки.
Допълнителни параметри
| Категория: | Пластмасови шахматни фигури |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 0.5 kg |
| Материал: | пластмаса |
| Височина на царя: | 7-10 см |
| Диаметър на основата на царя: | 3,5+ см |
| Допълнителна Царица: | да |
| Утежнени: | не |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект, турнирен комплект |
| Цветова схема: | бяла+черна |
| Височина на царя: | 9,8 см |
| Височина на царицата: | 7,5 см |
| Височина на офицера: | 6,5 см |
| Височина на коня: | 6 см |
| Височина на топа: | 4,8 см |
| Височина на пешката: | 4,5 см |
| Ценови клас: | Economy € |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
