Шахматен комплект Egypt Marble + безплатна доставка
Размери: 65x65x3,5 см
Тегло: 5,1 кг
Височина на царя: 13 см
Шахматен комплект от полиран мрамор и ръчно рисуван

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Искате ли да зарадвате някого с нещо наистина оригинално? Този шахматен комплект гарантира уникалност и видимост. Шахматният комплект е подходящ за подарък.
Допълнителни параметри
| Категория: | Мраморни шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 5.1 kg |
| EAN: | 5902560351132 |
| Материал: | дърво, камък/мрамор |
| Тип на шахматната дъска: | сгъваема, с отделение за фигурите |
| Размер на шахматната дъска: | над 50x50 см |
| Размер на полето: | над 5,5x5,5 см |
| Нотация: | с нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект, декоративен/луксозен комплект |
| Цветова схема: | бяла+кафява |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
