Мини пътнически шахматен комплект
Малък пътуващ шахматен комплект с лесно сглобяване и място за съхранение на фигурите.

Безплатна доставка
За всяка поръчка над 50 EUR до офис на BOX NOW

Бърза доставка
Имаме всички стоки на склад. Доставяме в рамките на 3 дни.

Надеждност
Повече от 23 000 доволни клиенти.
Обслужване на клиенти
Пон-Пет 9:00 - 17:00
Размери на шахматната дъска: 120 x 120 x 22 mm
Тегло: 0,2 кг
Височина на царя: 2 см
Изработен от бук и бреза
Продукт с FSC сертификат (Forest Stewardship Council).
Сертификатът FSC идентифицира продукти, които произхождат от отговорно управлявани гори. Той гарантира, че дървесината е добита и преработена по екологично, социално и икономически отговорен начин.
Допълнителни параметри
| Категория: | Магнитни шахове |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 0.2 kg |
| EAN: | 4014156027077 |
| Материал: | дърво |
| Тип на шахматната дъска: | с отделение за фигурите, магнитна, твърда |
| Размер на шахматната дъска: | до 40x40 см |
| Размер на полето: | до 4x4 см |
| Нотация: | без нотация |
| Употреба: | стандартен/домашен комплект |
| Цветова схема: | бяла+кафява |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
